KURUMSAL

 

Vizyonumuz

 

Tekstil sektöründe, yenilikçi  mühendislik , üretim ve dağıtım tekniklerini kullanarak, gelecekteki global müşteri ihtiyaçlarını belirleyen ve karşılayan lider firma olmak.

 

Misyonumuz

 

Müşterilerimizin memnuniyet ve beklenti standartlarını sürekli arttırmak, güvenilir ürün ve hizmetleri en üst kalite seviyesinde sunmak ilkemizdir.

 

Kalite Politikamız

 

Bu amaçla tüm faaliyetlerimizde;Kalite yönetim sistemlerinin iyileştirmesini ve sürekliliğini sağlamaktır. Çalışanlarımızın kendilerini geliştirmelerini ve faaliyetlere en üst seviyede katma değer yaratmalarınafırsat sunmak.Teknolojiyi takip ederek, müşteri beklentisine uygun ürünler sunmaktır.

 

Hakkımızda

 

Gür İplik Sanayi ve Ticaret A.Ş. bünyesinde faaliyet gösteren Gür Cotton , 2011 yılında grup bünyesine katılmıştır.Biri pamuk diğeri ise sentetik kısa elyaf iplik üretimi için dizayn edilmiş yüksek teknolojiye sahip iki üretim hattında toplam  6.100  Ton/Yıl üretim kapasitesi  ve 200 çalışanı ile yüksek kaliteli pamuk ipliği ve pamuk tipi sentetik iplik üretilmektedir. Müşteri taleplerine uygun olarak 12/1  ila 40/1 NE aralığında tek kat veya çift kat olmak üzere aşağıdaki hammaddelerden  iplik üretimi yapılmaktadır.

 

% 100 PAMUK

PAMUK + AKRİLİK

VİSKON + AKRİLİK

% 100 VİSKON

PAMUK + VİSKON

VİSKON + NYLON

% 100 AKRİLİK

PAMUK + YÜN

VİSKON + POLYESTER

% 100 POLYESTER

PAMUK + POLYESTER